pondělí 4. listopadu 2013

BAOR and update

Next battlegroup done is British Army On Rhine, unlike Soviets or Americans  the British are really small and elite army their tank have big guns,big armour and are slow, support units however can be fast, another thing British lack most of Air assets like US or USSR forces a their helicopters cannot win fight againts Hinds or other dedicated gunships they however have cheap AA assets.
 Armylist
Datacards 


Next Battlegroup will be Československá lidová armáda or ČSLA this is mostly horde army while it can be equipped with modernised T72 lots of units are cheap backed by fearsome artillery.

also next in the line will be West and East German followed by the Few the Proud - United States Marine Corps - More motivated and trained US soldiers but unlike they US army counterparts not as well equipped. Soviets get new battlegroup too in form of Air assault troops the fearsome VDV

Another great update - Able archer have no dedicated message forum. you can find it at adress Able Archer forum . the blog will still be running though.

Další Battlegroup v řadě je BAOR - tedy British Army on Rhine narozdíl od Sovětů či Američanů jsou britské tanky pomalé, ale zato těžce vyzbrojené a opanceřované, jejich podpora už takový pancíř nemá ale za to je rychlá. také vzdušná podpora není nejslavnější ale mají přístup k relativně levné protiletecké obraně. Jejich helikoptéry se však nemohou rovnat strojům Hind a jim podobným.
 
 Armylist
Datacards 

Další battlegroup je ČSLA tedy Československá Lidová Armáda. Jedna se o hordovou armádu ačkoliv lze postavit elitní skupinu postavenou na modernizovaných tancích T72M podporované smrtícím dělostřelectvem.

Další v řadě jsou Zapadní a východní němci. nově jsem se také rozhodl zařadit další "novou"armádu ačkoliv jejich národ už je zastoupen - United States Marine Corps, slavné Mariňáky! USMC jsou lépe vycvičeni a motivovani než US Army ale nemají k dispozici nejmodernější techniku jakou má US Army. Sověti také dostanou nový Battlegroup a to formě smrti z nebes - VDV.

Nově jsem také spustil Anglické diskuzní forum pro hru Able Archer.
Archer forum


Žádné komentáře:

Okomentovat